Chci se stát členem programu Rodina Centropol

Vážená zákaznice, Vážený zákazníku, těší nás Váš zájem o program Rodina Centropol. Stát se členem je velice jednoduché a můžete si zvolit postup, který Vám bude vyhovovat. Služby můžete začít využívat první den následujícího měsíce po aktivaci služeb.

 1. On-line formulář

  Vyplněním on-line formuláře, které Vám zabere pár minut, se stanete snadno členy Rodiny Centropol. Připravte si své rodné číslo, EAN nebo EIC kód odběrného místa, pro které chcete využívat asistenční služby – najdete ho na Vašem vyúčtování. Pokud potřebujete pomoct, kontaktujte nás na 478 575 555.

  Stát se členem on-line

 2. Zákaznická linka – call centrum

  Stačí vytočit 478 575 555 a naše operátorky s Vámi uskuteční objednávku programu Rodina Centropol. Připravte si své rodné číslo. Pokud máte u CENTROPOL ENERGY dvě a více smluv na dodávku energie (elektřinu + plyn, 2x elektřinu, 2x plyn), můžete získat služby zdarma. Služby jsou vázané na jedno odběrné místo. Zvažte tedy, pro které odběrné místo si program chcete aktivovat.

 3. Zaslání vyplněné Dohody o poskytování služeb v rámci programu Rodina Centropol poštou

  Stáhněte a vytiskněte si následující formulář dohody . Vyplňte údaje o zákazníkovi a jeden EAN nebo EIC kód odběrného místa, na kterém chcete využívat asistenční služby. EAN nebo EIC nalezenete na vyúčtování elektřiny nebo plynu. Pokud potřebujete pomoct, kontaktujte nás na 478 575 555.