FAQ program cestování

S programem Cestování objevíte nová místa v České republice. Nejčastější odpovědi naleznete v této sekci.

Co to je program Cestování Centropol?

V rámci tohoto programu Vám přinášíme různé tipy a slevy, které jsou užitečné pro Vaše výlety s rodinou. Sledujte aktuální nabídku v sekci cestování.


Můžu využít Cestování, aniž bych si aktivoval celý program Rodina Centropol?

Využít program Cestování samostatně není možné, podmínkou je aktivace celého programu Rodina Centropol včetně asistenční služby a programu zdraví. Cena bohatého programu doplňkových služeb je pouze 20 Kč měsíčně. Navíc pokud máte u CENTROPOLU dvě smlouvy, máte program zcela zdarma.


Jak můžu využít slevy u partnerů programu cestování?

V sekci programu cestování najdete také prezentaci pratnerů programu, u kterých můžete využít některou z výhod nebo slev. Slevu získáte zasláním sms s kódem partnera na číslo 777 08 08 08. Zpět vám přijde sms, která vám poslouží k přímému uplatnění slevy. Sms s požadavkem na slevu musí být odeslána z registrovaného telefonního čísla - podrobnosti naleznete v sekci cestování.


Jak si zaregistruji telefonní číslo?

Pokud máte aktivovaný program Rodina Centropol, stačí jen zadat přes webový formulář mobilní telefonní číslo, z kterého budete posílat požadavek na slevu. Webový formulář naleznete v sekci cestování společně s postupem - stačí pár jednoduchých kroků.